Sali Lisi – Monografi (Libri)

10

Në Doberdolli.com jemi munduar shpesh her të ju sjellim materiale historike rreth heronjëve dhe personalitetëve të Dobërdollit dhe mbarë Pollogut.

Kësaj rradhe ju sjellim monografinë e bashkëfshatarit tonë, atdhetarit Sali Lisi në format PDF, falë punës së Amr Kadriut i cili bëri konvertimin dhe ngarkimin e librit në këtë format që ky libër të arrijë në të gjitha shtëpitë e Dobërdollasve dhe më gjerë.

Ky është botimi i parë, por kemi informacione se është duke i punuar edhe për ripublikimin e librit.

10 thoughts on “Sali Lisi – Monografi (Libri)

  1. Pingback: talicia medication
  2. Pingback: priligy 60mg usage
  3. Pingback: stromectol 6mg a45

Comments are closed.

Next Post

Ndahen çertifikatat e para të institutit të hivzit dhe bukurlexim të Kuranit Famëlartë “Hfz. Hasan Zendeli” në Gostivar

Mar Maj 25 , 2021
Muftiu i Muftinisë së BFI-Gostivar, H. Sabahudin ef. Zendeli i shoqëruar nga Drejtori i Institutit në Gostivar, Mr. Elyesa ef. Asani, pritën në selinë e Muftinisë së BFI-Gostivar, katër imamë dhe njëkohësisht student të Fakultetit të Shkencave Islame në Shkup, të cilët në muajt Shkurt dhe Mars të këtij viti, […]

Llogaritës Zeqati

AlbanianEnglishGermanItalianMacedonianTurkish
LIVE OFFLINE
track image
Loading...