3

Në Doberdolli.com jemi munduar shpesh her të ju sjellim materiale historike rreth heronjëve dhe personalitetëve të Dobërdollit dhe mbarë Pollogut. Kësaj rradhe ju sjellim monografinë e bashkëfshatarit tonë, atdhetarit Sali Lisi në format PDF, falë punës së Amr Kadriut i cili bëri konvertimin dhe ngarkimin e librit në këtë format […]

Llogaritës Zeqati

AlbanianEnglishGermanItalianMacedonianTurkish
LIVE OFFLINE
track image
Loading...