Shkarkoni RADIO BESA App për Android – Falas

Klikoni mbi fotografinë për të shkarkuar aplikacionin.

Pas suksesit që patëm me Radio Besa – Inernet Radio, në platformat e ndryshme të transmetimit, ku për një kohë të shkurtër arritëm një dëgjueshmeri mjaft të lartë për një internet Radio, për kënaqësinë e dëgjuesve tanë krijuam edhe aplikacionin për android që të mund të na dëgjoni ku do që të jeni.
Emri i RadioBesës është i lidhur ngushtë me Radio Besën e
dikurshme që trasnmetonte muzikë dhe programe nga fshati Dobërdoll falë punës së palodhshme të të ndjerit-producentit së atëhershëm “Jari”, fillimisht ideja ishte ta quajmë Radio Pollogu,
por pas një analize të shkurtër vendosëm ta quajmë RadioBesa në shenjë respekti dhe me qëllimin që të ngjallim mallin dhe nostalgjinë për atëherë.
RadioBesa e sotshme mirmbahet nga shum antarë , dhe pothuajse asnjëri prej tyre nuk jeton në Maqedoni.
Aplikacioni dhe RadioBesa-Internet është krijuaj nga Mirlind Bajrami por mbështet nga Dj në mbarë europën si
Studiot në Gjermani, Francë, Republika Ceke, Danimarkë, Kosovë dhe Studio 10 në Dobërdoll (Isak Kamberi).
RadioBesa dhe Doberdolli.com jan pjesë e NewLogic IT në Itali, është falas dhe e tillë do mbetet, ndaj nuk do gjeni aplikacionin në PlayStore ose platforma tjera por vetem në Doberdolli.com,
Së shpejti do sjellim edhe aplikacionin për iOS.

Next Post

“Burrin e presin 4 obligime: të krijojë familje, të trashëgojë një djalë, dhe…”/Urtësi e Kulluar Persiane

Enj Pri 1 , 2021
Perandoria Perse njihet si një ndikuese e madhe në historinë dhe në trajektoren e ngjarjeve të botës, e ashtu si çdo gjë tjetër që lë gjurmët e saja në këtë botë, po ashtu edhe populli që e krijoi këtë Perandori të Madhe nuk mund të mos ketë patur dijetarë që […]

Llogaritës Zeqati

AlbanianEnglishGermanItalianMacedonianTurkish
LIVE OFFLINE
track image
Loading...