Regjistrimi i popullsisë 2021 – Apel

Të dashur bashkëqytetarë, kemi përpara nesh një proces të rëndësishëm që përcakton shtetin tonë.
Regjistrimi gjithashtu përcakton pozicionin tonë në këtë shoqëri.
Meqenëse procesi i regjistrimit tashmë ka filluar në diasporë, ne duam të ndihmojmë diasporën tonë, e cila ka sakrifikuar më shumë për atdheun tonë.
📌Apelojmë tek të gjithë mërgimtarët tanë që kanë nevojë për ndihmë gjat regjistrimit, të mos hezitojnë të na kontaktojnë
📌Në të njëjtën kohë ne ftojmë ata që kanë përfunduar këtë proces dhe kanë dëshirë të ndihmojnë të na kontaktojnë✍🏻Shkruani në:📥 Inbox të faqes (Messenger)
📨 e-mail: info@doberdolli.com
🔗Linku per regjistrim:https://census.stat.gov.mk/al/

Si të regjistrohemi?

Si të regjistrohemi ? Ja një video ilustrative. Shpërndajeni që të arrijë tek të gjithë.

Pubblicato da Dobërdoll su Lunedì 22 marzo 2021

🇨🇭Zvicër: Egzon Azizi (Bern) 0041764651912Kimi Islami (Solothurn) 0041768313863Flamur Ademi (zurich) 0041763089119Enis Ameti (Obwalden) 076 435 65 64Betat Asllani ; +41 76 562 17 31Jetmir Memedi +4179 900 90 44 🇩🇪Gjermani: Valdrin Ramadani (Singen) 004917643598660Burim Alili, Tiengen, Lörrach- 004915229079107Damast Zendeli 004917684973644
🇦🇹Austri: Rilind Hamza ( Innsbruck) 00436602471605Valon Demiri (Graz) 00436606486891ST.PÖLTEN
Semir Jashari 00436764404201Për Austri🇦🇹 mund të më kontaktoni gjithashtu 0043 660/7575136
🇮🇹Itali: Driton Sulejmani (Trento) 00393806821315
🇧🇪Belgjik: Berat Bilalli Anterpen: 0032487026440Femi Ramadani, Bruksel – 0032487015166
🇳🇴 Norvegji: Kujtim Elezi Oslo – 004746638535Jetmir Rustemi – 004799394358Isen Sulejmani – 004746387880
🇩🇰 Danimarke: Kopenhage Xhevdet Qazimi +4560214428Mesut Latifi +4526197178Harun Latifi +4522625067
🇺🇸SHBA (USA) Jasmin Miftari +1 (401) 212-1846

Next Post

Këto 8 shenja tregojnë se ju po shoqëroheni më një njeri dashakeqës!

Mar Mar 23 , 2021
 Në shoqërinë e sotme, është e vështirë të dallosh qëllimet e vërteta që mund të ketë një njeri kundrejt jush. Ideja se të gjithë njerëzit janë njerëz të mirë të cilët ndonjëherë stresohen dhe bëjnë ose thonë gjëra të pahijshme që nuk duhet, është një ide komfortuese që shumë prej nesh […]

Llogaritës Zeqati

AlbanianEnglishGermanItalianMacedonianTurkish
LIVE OFFLINE
track image
Loading...