Shrek – Supozohet të ketë qenë ky njeri në jetën reale

10

Edhepse autorët e series vizatimore “Shrek” të shtëpisë së produksioneve Dreamworks nuk e Kan konfirmuar kurrë që jan inspiruar nga ky njeri për të realizuar personazhin e tyre, shumica e intenditorëve supozojnë se ata jan inspiruar tek kampioni i wreslingut Maurice Tillët, një kampion Francez i lindur në Rusi, i sëmurë nga acromegalia.

Doberdolli.com

10 thoughts on “Shrek – Supozohet të ketë qenë ky njeri në jetën reale

Comments are closed.

Next Post

“Të Falenderoj që Kundërshton!”/ Këshilla e Aristotelit për të Mos Dalë Kurrë Bllof në një Debat!

Sht Mar 6 , 2021
Çfarë ka këtu për ty? Bëhu si Aristoteli dhe mos dil bllof kurrë herës tjetër. Kur mendoni për kundërshtimet, me siguri përfytyroni dy bashkëshortë që i bërtasin njëri-tjetrin për diçka në kuzhinë. Ky është një turp, sepse argumentet nuk duhet të mendohen thjesht si një mjet verbal sulmi. Por kundërshtimet […]

Llogaritës Zeqati

AlbanianEnglishGermanItalianMacedonianTurkish
LIVE OFFLINE
track image
Loading...